VALMIERA: „REĢIONĀLO NEVALSTISKO ORGANIZĀCIJU IESAISTĪŠANĀS LĒMUMU PIEŅEMŠANAS PROCESĀ VIETĒJĀ LĪMENĪ”

« Atpakaļ pie rakstiem

Semināra ietvaros vietējo nevalstisko organizāciju pārstāvjiem būs iespēja uzzināt:

-         Kādas ir nevalstisko organizāciju līdzdalības iespējas pašvaldībās? Ko un kā darīt, lai tiktu sadzirdēti?

-         Kā veicināt finanšu piesaisti organizācijas mērķu sasniegšanai?

-         Kādas ir vietējās pašvaldības piedāvātās sadarbības iespējas?

-         Kā pareizi un efektīvi izmantot „ceturto varu” jeb vietējos plašsaziņas līdzekļus?

Seminārā piedalīsies speciālisti un eksperti no Latvijas Pilsoniskās alianses, Valmieras pašvaldības un onkoloģisko pacientu atbalsta biedrības „Dzīvības koks”. Seminārs notiks viesnīcā „Wolmar”, Tērbatas ielā 16a. 

Interesentus aicinām pieteikties līdz 21.maijam, rakstot uz e-pasta adresi dzivibaskoks@dzivibaskoks.lv vai zvanot pa tālruni 67625339. Papildus informāciju skatīt www.dzivibaskoks.lv.

Reģionālo organizāciju apmācības tiek organizētas projekta „Reģionālo organizāciju tīkla izveide sociālās un veselības politikas stiprināšanai” ietvaros. 92,07 % no projekta finansē Eiropas Savienība ar Eiropas Sociālā fonda starpniecību. Apakšaktivitāti administrē Valsts kanceleja sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu.

Dzīvības koks” ir lielākā organizācija Latvijā, kas apvieno onkoloģiskos pacientus un viņu tuviniekus, kā arī ir Eiropas krūts vēža organizācijas „Europa Donna” un Eiropas pretvēža organizācijas „European Cancer Patient Coalition” pilntiesīgs biedrs, pārstāvot Latvijas pacientu intereses Eiropas līmenī. 2009. gadā „Dzīvības koks” kļuva par vienu no Eiropas iniciatīvas „European Partnership for Action Against Cancer” dalībniekiem.

Tuvāka informācija: Juta Šteinerte, „Dzīvības koks” projektu vadītāja: dzivibaskoks@dzivibaskoks.lv

« Atpakaļ pie rakstiem

Jaunumi

INTERNETA TIEŠRAIDE TIEŠRAIDE KONFERENCES TIEŠRAIDE SOS